Postanowiłam zrobić plan pielęgnacji włosów na październik. Tak oto się przedstawia 🙂

canstockphoto.pl
8.10 Szampon Babydream, odżywka Isana Hair Połysk koloru, wcierka Radical, płukanka octowa, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.

10.10 olej Sesa, szampon Babydream, maska Alterra z granatem i aloesem, wcierka Radical, płukanka octowa, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.
12.10 Szampon Babydream, odżywka Isana Hair z olejkiem babassu, wcierka Radical, płukanka z kawy, olej kokosowy na zabezpieczenie końcówek.
14.10 szampon Babydream, odżywka Isana Hair z olejkiem babassu, wcierka Radical, płukanka octowa, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.
16.10 olej kokosowy, szampon Barwa ziołowa ze skrzypem polnym, maska Isana Hair z wyciągiem jedwabiu, wcierka Radical, płukanka herbaciana, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.
18.10 szampon Babydream, odżywka Garnier Ultra Doux z olejkiem z awokado i z masłem karite, wcierka Radical, płukanka octowa, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.


 

A swoją drogą – nie uważacie, że takie dbanie o włosy jest nadmiernym zapatrzeniem w swoje ciało? Ja tak nie uważam, ale moja współlokatorka jak zobaczyła, że mam więcej niż jedną odżywkę stwierdziła, że to szczyt próżności. A Wy co o tym myślicie?

 10 Komentarzy
Ania 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

Na pewno to nie jest szczytem próżności ! 🙂 wiele dziewczyn ma/używa kilku odżywek do włosów i nie widzę w tym nic nie stosownego 🙂

Malina Testuje 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

Jeśli październik, to zapraszam do wzięcia udziału w tagu: PAŹDZIERNIK miesiącem maseczek. Może dorzucisz sobie zrobienie raz w tygodniu maseczki?: Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami akcji na moim blogu:)

Kamila Ziel 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

Za te płukanki to Cię podziwiam, ja jakoś nie mogę się do nich przekonać!

Zostałaś o tagowana 🙂

Let it sparkle.... 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

Też tak nie uważam. Lubię mieć zadbane, ładnie i zdrowo wyglądające włosy, ale nie jestem w siebie zapatrzona. Każdy robi to, co w jego opinii jest dobre dla ciała.

Zapraszam do siebie w wolnej chwili 🙂

Kana 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

Tu się z Tobą zgodzę 🙂

Kana 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

Płukanki fajna rzecz 🙂 spróbuj się przekonać 🙂

makapaka 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

Uwielbiam dbać o swoje włoski! :* i niech sobie ludzie myślą, że to próżne, niech się pukają w główki, a i tak będą mi ich po cichu zazdrościć 😀

Patrycja 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

Świetny pomysł taki plan 🙂 muszę i ja pomyśleć nad takim planem pielęgnacji 🙂

Kana 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

Jak spojrzałam dziś na swoją cerę to stwierdziłam, że maseczki by mi się przydały i na uwieńczenie końca października myślę, że jakąś jedną sobie zrobię 🙂 na pewno zajrzę na Twojego bloga 🙂

Kana 26 stycznia 2013 o 11:05 Odpowiedz

pomyśl, jest to fajna sprawa, świadomie się wtedy stosuje różnorodną pielęgnację 🙂 bo ja to szczerze mówiąc to zapominam co stosowałam parę dni wcześniej… a tak mam wszystko czarno na białym 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *