Uncategorized

Zestaw startowy dla początkującej włosomaniaczki do 50 zł – włosy o porowatości niskiej.

Hej dziewczyny!
Dziś przychodzę do Was z kolejnym postem z serii „Zestaw startowy„. Nadal staram się udowodnić, że można posiadać niezbędną ilość kosmetyków w cenie nieprzekraczającej 50 zł **. 
Jeśli posiadacie włosy o porowatości wysokiej to zapraszam Was do tego posta: Zestaw startowy dla początkującej włosomaniaczki do 50 zł – włosy o wysokiej porowatości.

 

Szampony:

Inne oleje, które świetnie się spiszą przy włosach wysokoporowatych i nie tylko.
Oleje dobrze się również spiszą przy zabezpieczaniu końcówek. Do tego celu może służyć np.olejek rycynowy, który można dostać w aptece w cenie 2-5 zł za buteleczkę.

 Odżywki dla osób posiadających włosy niskoporowate:

 

Maski dostosowane do porowatości niskiej:

Koszt maksymalny:
Szampon + odżywka +olej + maska= 10 +14,90 +9 +9,90 = 43,80 zł

Koszt minimalny:
Szampon+ odżywka + olej+ maska = 3,99+6,50 +7,50 +8 zł = 25,99 zł

Przy koszcie minimalnym możemy do pielęgnacji dorzucić jakieś witaminy, wcierki, serum silikonowe na zniszczone końcówki dobierając je tak, aby wszystko zmieściło się w 50 zł.
** ceny kosmetyków mogą się nieznacznie różnić. Wszystko zależy od miejsca, w którym kupujemy (drogerie, sklepy internetowe, allegro). Koszt można obniżyć korzystając z promocji. W Rossmanie bardzo często można kupić produkty do włosów w cenach promocyjnych.
Nie u każdego kombinacja kosmetyków może się sprawdzić, aczkolwiek warto próbować 🙂
Mam nadzieję, że ten wpis komuś się przyda 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie

Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.