Uncategorized

Wygraj okulary Firmoo – konkurs

W ostatnim poście pisałam Wam o moich okularach z Firmoo (Jeśli chcecie poczytać o moich wrażeniach, jakie odniosłam to zachęcam, abyście zerknęli do tego postu:http://www.dbaj-o-wlosy.com/2014/01/okulary-firmoo-mam-takze-i-ja.html). A dziś mam dla Was konkurs, w którym możecie wygrać okulary dla siebie:) Rozdanie przygotowałam razem z Firmoo.

 

Do wygrania jest:
  1. Jedna para oprawek wraz z darmową przesyłką z serii classic: http://www.firmoo.com/classic-series.html mogą to być okulary korekcyjne, zerówki a także przeciwsłoneczne.
  2. 5 voucherów na zniżkę 50% na okulary z serii classic wraz z darmową dostawą. 
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?
Wszyscy mają równe szanse! 🙂 Warunkiem koniecznym jest obserwowanie mojego bloga i zgłoszenie się w komentarzu według następującego wzoru:
Obserwuję jako:
Wybrałam/-em oprawki (link):
e-mail:
Regulamin:
  1. Fundatorem nagród jest firmoo.com
  2. Oprawki można wybrać tylko z linku, który znajduje się powyżej.
  3. Rozdanie trwa od 8 do 15 stycznia do godz. 23:59
  4. Koszty przesyłki pokrywa firmoo, wysyłka jest możliwa tylko do krajów z tej listy: http://www.firmoo.com/help-p-84.shtml
  5. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.

Nie martwcie się jeśli nie uda się Wam wygrać – przy zakupie pierwszej pary okularów, pokrywacie tylko koszty przesyłki ($18,75), zerknijcie tutaj: Pierwsza para gratis.

Trzymam za Was kciuki! 🙂


Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.