O blogu

Cześć!

Nazywam się Karolina Dąbrowska i od 2012 roku prowadzę bloga Dbaj o włosy. Tematyka pielęgnacji włosów zawsze była mi bliska. Jako nastolatka szukałam sposobów, aby poprawić wygląd włosów. Niestety, bezskutecznie. Nie pomagały mi drogeryjne odżywki i szampony.
Przez bardzo długi czas nie mogłam zaakceptować tego, że moje włosy:

  • falują się,
  • są cienkie,
  • puszą się,
  • i są wrażliwe.

Dzięki temu, że zrozumiałam, jakie mam włosy, nauczyłam się o nie dbać. Mam nadzieję, że razem ze mną zaczniesz świadomie pielęgnować swoje pasma i czerpać z tego radość! 🙂

Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Oprócz pielęgnacji włosów i urody, interesuje mnie zarządzanie sobą w czasie, planowanie, rozwój osobisty i biznes online.

podsumowanie 2016 i plany na 2017

Znajdziesz mnie tutaj:

Bloglovin – to czytnik, który umożliwia śledzenie ulubionych blogów. Będziesz otrzymywać powiadomienia tylko o nowych postach.

Fanpage – informacje o najnowszych postach, przypomnienie starszych tekstach, inspiracje fryzurowe, triki, polecenia ciekawych miejsc w sieci.

Instagram – zdjęcia mojej codzienności, ulotne chwile.

Newsletter – za zapis otrzymujesz bazę najlepszych masek i odżywek do włosów, testy diagnozujące typ włosów i najczęściej popełniane błędy. Newsletter wysyłam 1-2 razy w miesiącu. Możesz spodziewać się konkursów, zniżek, specjalnych bonusów i dodatkowych materiałów.

Jak korzystać z bloga? Jak zacząć dbać o włosy?

Na blogu znajdziesz ponad 300 tekstów o pielęgnacji włosów. Polecam Ci, abyś zajrzała do zakładki Zacznij tutaj – umieściłam tam spis najważniejszych tematów, dzięki którym przygoda z pielęgnacją włosów będzie łatwiejsza. Teksty zostały podzielone na kategorie – wszystko po to, aby ułatwić Ci szukanie informacji.

Nie znalazłaś informacji, które są Ci potrzebne? Użyj wyszukiwarki.

W 2016 roku stworzyłam materiały, które pomogły setkom kobiet. O czym mowa? O bazie masek i odżywek, teście na porowatość włosów i teście, dzięki któremu rozpoznasz błędy w pielęgnacji włosów, jakie popełniasz.

Pobierz bazę wiedzy jeśli:

  • Nie wiesz od czego zacząć pielęgnację włosów,
  • Masz problemy z wyborem kosmetyków,
  • Chciałabyś, aby ktoś pomógł Ci poznać włosy,
  • Chcesz się dowiedzieć, jakie błędy popełniasz,
  • Nie masz czasu na szukanie informacji na blogach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Dla czytelników
Jeśli pilnie potrzebujesz porady, zadaj pytanie pod najnowszym postem. Co kilka miesięcy poprzez newsletter wysyłam zapisy na bezpłatne konsultacje. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, które otrzymuję poprzez maile, fanpage, czy bloga.  Moja doba ma tylko 24 godziny, dlatego zrezygnowałam z układania każdej czytelniczce planu pielęgnacji włosów.Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji, zajrzyj do zakładki Kontakt.

Dla reklamodawców
Jeśli chcesz promować swoje produkty lub usługi na moim blogu zajrzyj do zakładki Współpraca.