Kolejny raz kupiłaś kosmetyki do włosów, które nie działają?

Nie wiesz co robić, aby włosy wyglądały dobrze?

Jesteś w ciąży? Karmisz piersią? 

To właśnie dla Ciebie przygotowałam kompletne plany pielęgnacji włosów, które krok po kroku

pomogą Ci zadbać o włosy!

 

 

ZAMAWIAM PLAN PIELĘGNACJI WŁOSÓW!

Masz już dosyć nieudanych zakupów i wydawania pieniędzy na buble? 

Wyobraź sobie, że dostajesz gotową rozpiskę, dzięki której wiesz, co kupić, aby jak najszybciej osiągnąć piękne, zdrowe i gładkie włosy. Już nie będziesz musiała przekopywać się przez setki stron, blogów, forów i grup na facebooku. Dostaniesz wygodne pliki PDF, w których będzie wszystko dopasowane do Twoich potrzeb! Ograniczysz przetłuszczanie włosów, podkreślisz skręt loków, zadbasz o włosy według porowatości, a co najważniejsze – jeśli jesteś w ciąży to w pełni świadomie będziesz dbać o siebie, nie szkodząc swojemu dziecku.

Co zyskasz dzięki planom pielęgnacji włosów?

Zaoszczędzisz pieniądze podczas zakupów!

Plany pielęgnacji włosów pozwolą Ci zminimalizować ryzyko, że kupisz kosmetyki nieodpowiednie dla swoich włosów.

Zadbasz o zdrowie i życie swojego dziecka

Z badań naukowych wynika, że kosmetyki zawierają składniki, które mogą wywoływać poronienia i wcześniejsze porody. Oprócz tego przenikają do mleka matki i mogą szkodzić dzieciom. Czy chcesz tak ryzykować zdrowie i życie swojego dziecka? Jestem pewna, że nie.

}

Oszczędzisz czas!

Już nie będziesz musiała szukać informacji o tym, w jaki sposób dbać o swoje włosy. W planie znajdziesz same konkrety! Będziesz miała więcej czasu dla rodziny, znajomych i na swoje zainteresowania.

Będziesz po prostu piękniejsza!

W łatwiejszy sposób znajdziesz rozwiązanie swoich problemów, a dzięki temu szybciej wypiękniejesz. Zaoszczędzone pieniądze będziesz mogła przeznaczyć na inne zabiegi i kosmetyki, które poprawią Twój wygląd.

Nazywam się Karolina Dąbrowska, jestem mamą i zajmuję się pielęgnacją włosów od ponad 7 lat

Prowadzę bloga Dbaj o włosy, który jest jedną z najpopularniejszych stron o włosach w Polsce. Napisałam ponad 350 artykułów na temat pielęgnacji włosów, jestem autorką wielu gościnnych publikacji na innych blogach i portalach. Mój blog wielokrotnie znajdował się w rankingach najlepszych blogów urodowych w Polsce. Zaufało mi 1,5 mln osób – tylu czytelników zajrzało na bloga w ciągu 6 lat jego istnienia. Blog to również 18 tys. fanów na Facebooku i ponad 4 tys. subskrybentów newslettera.

Od 3 lat udzielam profesjonalnych konsultacji online ...

…i jestem autorką planów pielęgnacji włosów, które kupiło ponad 100 kobiet

 

Prowadzę grupę wsparcia na Facebooku

… do której należy ponad 2000 osób. Każdego dnia wspieram kobiety takie jak Ty.

 

Opinie uczestniczek konsultacji i subskrybentek newslettera

„Świetna sprawa dla osób początkujących, którzy raczkują w temacie porowatości itd., baza kosmetyków to wspaniała ściąga, która ułatwia wizytę w drogerii (mam cały stos kosmetyków które kupiłam od tak, a dopiero później okazało się że są tragiczne). dbanie o włosy jest dużo łatwiejsze! to pomocne nawet dla tych, którzy posiadają już doświadczenie i wiedzę na temat pielęgnacji włosów.”

M.

Subskrybentka newslettera

„Świetne materiały ? Gratuluję pomysłu ? Chyba nigdy wczesniej nie robiłam tak dobrego testu na porowatość, teraz jestem już na 100%pewna jaką porowatość mają moje włosy ? Dziękuję ? 

Natalia

Subskrybentka newslettera

„Witam wszystkich. Jestem “bohaterką” tego artykułu. Niedługo minie rok od kiedy stosuję się do zaleceń p. Karoliny. Nadal myję włosy odżywką a raz na 2 tygodnie nakładam olej, myję włosy szamponem oczyszczającym oraz stosuję jedną z wersji pielęgnacji złożonej. Jestem niezmiernie wdzięczna p. Karolinie za pomoc. Dla mnie była bezcenna. Ostatnio byłam u nowego fryzjera i na wstępie usłyszałam, że mam bardzo zadbane włosy biorąc pod uwagę fakt że są kręcone i farbowane. To zasługa p. Karoliny”.

Agnieszka

Uczestniczka konsultacji

„Wkrótce minie 3 miesiące odkąd zaczęłam stosować się do Twoich zaleceń dotyczących pielęgnacji włosów. Czas ten minął błyskawicznie, a efekty pozytywnie mnie zaskoczyły. Dzięki Twoim radom moje włosy mniej się przetłuszczają. Obecnie mogę je myć co trzeci dzień i nadal wyglądają dobrze. Mniej się puszą, chociaz po Biovaxie bywało różnie  Coraz częściej błyszczą co bardzo mnie cieszy i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej”.

Lidia

Uczestniczka konsultacji

Opinie uczestniczek kursu pielęgnacji włosów

Czy Ty też chcesz przejść taką metamorfozę jak moje podopieczne?

Ania, zdjęcie przed wdrożeniem właściwej pielęgnacji

Ania, po pierwszym myciu zgodnym z moimi propozycjami

Agnieszka, zdjęcie przed rozpoczęciem konsultacji

Agnieszka, 3 miesiące od wdrożenia właściwej pielęgnacji

Dlaczego stworzyłam plany pielęgnacji włosów?

Od początku brakowało mi przewodnika, który będzie idealnym rozwiązaniem dla początkujących. Co z tego, że istnieją blogi, fora i książki o pielęgnacji włosów, skoro nieustannie otrzymuję maile – “przeczytałam Twojego bloga, ale nadal nie wiem, co mam stosować, jakie kosmetyki i jak często, co polecasz?”. Plany pielęgnacji są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Kiedy rozpoczynałam świadomą pielęgnację włosów, wydałam setki złotych na kosmetyki, które nie były dopasowane do moich włosów. Sugerowałam się tym, co polecały inne blogerki, nie mając kompletnie pojęcia o tym, co powinnam stosować. Nie wiedziałam, jakie produkty w ogóle mają szansę zadziałać na moich włosach. Gdyby ktoś 7 lat temu podsunął mi gotowe rozwiązanie w postaci planów pielęgnacji włosów, bez mrugnięcia okiem, kupiłabym je.

Czy plany pielęgnacji są dla mnie?

R
Zdecyduj się na plany jeśli:
 • Twoje włosy sprawiają Ci problemy,
 • stosujesz wiele kosmetyków, ale nadal nie wiesz, co robić, aby włosy wyglądały dobrze,
 • Twoje włosy nadmiernie się przetłuszczają,
 • masz kręcone lub falowane włosy i kompletnie nie wiesz co zrobić, aby podbić ich skręt,
 • masz włosy suche i zniszczone,
 • jesteś w ciąży lub karmisz piersią i zależy Ci na zdrowiu i życiu Twojego dziecka,
 • mimo czytania blogów nadal gubisz się w nadmiarze informacji,
 • nie masz czasu na samodzielne szukanie informacji i testowanie metod pielęgnacji włosów,
 • nie wiesz od czego zacząć pielęgnację włosów,
 • szkoda Ci pieniędzy na kolejne nieudane zakupy,
 • chcesz się cieszyć zdrowymi, gładkimi i mocnymi włosami.
Q
Nie kupuj planów jeśli:
 • nie chcesz wprowadzić zmian w swoim dotychczasowym planie pielęgnacyjnym,
 • masz czas na zgłębianie wiedzy,
 • nie zależy Ci na zdrowiu i życiu Twojego dziecka,
 • lubisz kupować przypadkowe kosmetyki.

Który plan wybierasz?

UWAGA: Wysyłka planu dla kobiet w ciąży i karmiących piersią rozpocznie się po 6 lutego, czyli po okresie przedsprzedaży!

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy plany pielęgnacji rozwiążą wszystkie moje problemy?

Potraktuj plany pielęgnacji włosów jako wskazówkę, która pomoże Ci zrozumieć potrzeby swoich włosów. Jestem pewna, że dzięki tej formie wsparcia osiągniesz efekty, ale musisz uzbroić się w cierpliwość. Wielu miesięcy zniszczeń (a może nawet i lat?) nie naprawisz w tydzień. Z moich doświadczeń wynika, że już po 3 miesiącach można zauważyć widoczne zmiany, a pierwsze efekty mogą pojawić się po zastosowaniu do kilku wskazówek. Wynik pielęgnacji jest uzależniony od stanu wyjściowego, właściwej oceny włosów i systematyczności. 

Skąd mam wiedzieć, jaką porowatość mają moje włosy?

Możesz wykonać mój test porowatości klik!

Jeśli nadal masz problem napisz do mnie na maila: kontakt@dbaj-o-wlosy.com

Czym różnią się plany pielęgnacji od informacji zawartych w książkach o włosach? Czym różnią się plany od wiedzy na blogach?

Książki włosomaniaczek są cennym źródłem informacji, ale … są teoretyczne. Znajdziesz tam dużo wskazówek, dzięki którym Twoje włosy mogą stać się piękne. Jednak od zawsze w takich książkach brakowało mi praktyki, czyli tego, co i jak często stosować. Moje plany są skierowane do osób, które nie chcą poświęcać każdej wolnej chwili na szukanie informacji o włosach. Jeżeli chcesz szybko wprowadzić zmiany w pielęgnacji swoich włosów, to właśnie moja propozycja jest najlepszą opcją. Część informacji, które zawarłam w planach znajdziesz na blogach, ale plany pielęgnacji są pierwszym tego typu przewodnikiem w Polsce. 

Skąd pewność, że plany pielęgnacji zadziałają?

Zadziałają, na pewno! Ale pod jednym warunkiem – nie wystarczy, że je kupisz, musisz działać. Jeśli wprowadzisz zaproponowane zmiany i sumiennie będziesz przestrzegać pielęgnacji, w ciągu 3 miesięcy zauważysz widoczne rezultaty. Plany w 99% mają pozytywne opinie. Jak myślisz, czy to dobra skuteczność? ? Jeżeli zastosujesz się do pielęgnacji i po 3 miesiącach wygląd Twoich włosów nie zmieni się na plus, zwrócę Ci pieniądze (dotyczy wersji według porowatości i premium). Jestem jednak pewna, że zauważysz pozytywne efekty, a plany odmienią Twój wizerunek.

Czy kosmetyki rzeczywiście będą dobrane do moich potrzeb?

Każdy kosmetyk przeanalizowałam pod kątem składu, a więc dopasowałam do Twojego typu włosów. Odrzuciłam produkty, które mają złe składniki. Dodatkowo sprawdziłam opinie w sieci. Oczywiście może się zdarzyć, że któryś z produktów nie da Ci oczekiwanego rezultatu. Każde włosy są unikalne i może się zdarzyć, że będą miały inne potrzeby. Z moich doświadczeń wynika, że większość włosów jest jednak typowa, więc są duże szanse, że zaproponowana pielęgnacja się u Ciebie sprawdzi. Jestem pewna, że dużo łatwiej będzie Ci rozpocząć walkę o piękne włosy z moimi planami – dzięki nim będziesz mieć po prostu większe szanse na znalezienie odpowiednich produktów i metod pielęgnacji.

Jak zamówić plany pielęgnacji włosów?

1. Wybierasz odpowiednią wersję planu – według porowatości, premium, lub konsultacja VIP.

2. Klikasz “Zamawiam”.

3. Zostaniesz przeniesiona na stronę sklepu, gdzie wybierasz plan, który chcesz kupić (do włosów zniszczonych i suchych, kręconych i falowanych, niskoporowatych, średnioporowatych, wysokoporowatych, przetłuszczających się lub dla kobiet w ciąży i karmiących piersią).

4. Opłacasz plan przy pomocy szybkich płatności Tpay.

5. Po przekazaniu środków, uzyskujesz natychmiastowy dostęp do plików.

UWAGA: Wysyłka planu dla kobiet w ciąży i karmiących piersią rozpocznie się po 6 lutego, czyli po okresie przedsprzedaży!

Copyright © 2020 Karolina Dąbrowska Polityka prywatności