Uncategorized

Włosowe inspiracje – część 1.

   Moja przygoda z włosomaniactwem zaczęła się około półtora miesiąca temu, kiedy to doszłam do wniosku, że nie mogę hodować spalonych włosów. Do tej pory regularnie od 6 lat, praktycznie codziennie, używałam prostownicy. Sam fakt prostowania włosów nie zniszczył ich aż do tego stopnia, farbowanie odebrało im cały blask i względnie zdrowy wygląd. Włosów nie mam spalonych na całej długości, jednak co najgorsze-spaliłam grzywkę. Włosy po wyprostowaniu zaczęły się skręcać w drobniutkie spiralki. Bardzo przejęłam się tym faktem i postanowiłam ustalić sobie cele, do jakich dążę. A wyglądają one tak:
 Pobrane z celebritysentry.com


 Pobrane z szafa.pl
 
 
 Pobrane z fark.com
 Pobrane z modnefryzury.eu
 
 
 
Pobrane z celebixy.pl


Mam nadzieję, że za rok uda mi się zapuścić zdrowe włosy i ściąć te spalone końce. Przez 3 miesiące odrosło mi 6 cm nowych włosów, więc co jakiś czas skracam te skręcające się w malutkie spiralki.

Moje włosy na razie prezentują się tak:


Z natury moje włosy do prostych nie należą. Tutaj są po encanto, czyli keratynowym prostowaniu.


Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.