Uncategorized

Odpowiadam na TAG!

klaudek884 wytypowała mnie do odpowiedzi na tag, tak więc odpowiadam 🙂
 
1. Jaki jest twój największy problem jeśli chodzi o włosy? 
Moim największym włosowym problemem są porozdwajane końcówki. Nigdy nie mogłam sobie z nimi poradzić.  Do tego mam problem z łamaniem się włosów.
 
2. Jaki jest twój ulubiony szampon i odżywka do włosów?
Ulubiony szampon to Babydream z Rossmanna, a odżywka to Isana z olejkiem babassu.
3. Który kosmetyk był dla ciebie największą porażką i dlaczego?
Peeling z Avonu, o którym zresztą zamieściłam tutaj recenzję. 
4. Podobają ci się ekstrawaganckie fryzury i kolory na włosach, czy wolisz klasyczne stylizacje?
Zdecydowanie wolę klasyczne stylizacje. Ekstrawaganckie fryzury i kolory są nie dla mnie. Wolę bardziej akcentować swój wygląd poprzez dobór ubrań i dodatków w różnych kolorach. 
 
5. Czy zanim kupisz jakiś kosmetyk przeszukujesz opinie innych użytkowników? 
Tak! I głównie sugeruję się opiniami na forum wizaz.pl oraz opiniami na blogach. Nie raz oglądam też recenzje zamieszczone na youtube.
6. Jak dużo jesteś wstanie wydać pieniędzy na kosmetyki? Jesteś raczej skąpa czy rozrzutna? 
Lubię posiadać dużo kosmetyków więc też sporo pieniędzy na nie wydaję. I raz mi się zdarzyło kupić szampon za 90 zł a odżywkę za 80 zł. Jednak bardzo cieszę się z tego, że dowiedziałam się wielu rzeczy na temat pielęgnacji włosów i ciała, dzięki czemu wydaję 10 razy mniej 🙂 a kosmetyki do make up’u staram się zamawiać na allegro, zawsze 10 zł w kieszeni zostaje 🙂
 
7. Częściej kupujesz kosmetyki ogólnodostępne, np. w drogeriach, czy raczej kupujesz np. przez internet, mniej znane produkty?
To zależy. Jeśli zależy mi na jakimś kosmetyku a nie mogę go znaleźć w drogerii to kupuję przez Internet. Jednak wydaje mi się, że 70% kosmetyków kupuję w drogeriach a 30% przez allegro. 
 
8. Jesteś na jakieś diecie, jak tak to na jakiej?
Jeszcze nie jestem, ale staram się przejść na wegetarianizm. Nie jest to dla mnie łatwe. Ale nie jem już mięsa, z tym że pijąc drożdże używam galaretki i zażywam też tran i olej z wiesiołka. Więc wegetarianką jeszcze nie jestem. 
 
9. Jaki jest twój ulubiony alkohol?
Generalnie nie przepadam za alkoholami. Jednak lubię redsy i wódkę. Nie lubię słodkich alkoholi i udziwnionych smaków. Wolę proste trunki, ale może dlatego, że jeszcze nie wszystkiego próbowałam. 
 
10. Co byś nazwała swoim największym nałogiem?
Moim nałogiem jest włosomaniactwo! Potrafię patrzeć na swoje włosy przez pół godziny non stop i mierzyć co dzień czy coś urosły. Kolekcjonuję odżywki, szampony, olejki.  
 
 
Jeszcze nie mam zbyt wielu obserwatorów, więc nie przesyłam TAG-u dalej. Być może kiedyś do mojego grona czytelników dołączy więcej osób 🙂

Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.