Uncategorized

Plan pielęgnacji na październik cz.1


Postanowiłam zrobić plan pielęgnacji włosów na październik. Tak oto się przedstawia 🙂

canstockphoto.pl
8.10 Szampon Babydream, odżywka Isana Hair Połysk koloru, wcierka Radical, płukanka octowa, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.

10.10 olej Sesa, szampon Babydream, maska Alterra z granatem i aloesem, wcierka Radical, płukanka octowa, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.
12.10 Szampon Babydream, odżywka Isana Hair z olejkiem babassu, wcierka Radical, płukanka z kawy, olej kokosowy na zabezpieczenie końcówek.
14.10 szampon Babydream, odżywka Isana Hair z olejkiem babassu, wcierka Radical, płukanka octowa, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.
16.10 olej kokosowy, szampon Barwa ziołowa ze skrzypem polnym, maska Isana Hair z wyciągiem jedwabiu, wcierka Radical, płukanka herbaciana, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.
18.10 szampon Babydream, odżywka Garnier Ultra Doux z olejkiem z awokado i z masłem karite, wcierka Radical, płukanka octowa, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.


 

A swoją drogą – nie uważacie, że takie dbanie o włosy jest nadmiernym zapatrzeniem w swoje ciało? Ja tak nie uważam, ale moja współlokatorka jak zobaczyła, że mam więcej niż jedną odżywkę stwierdziła, że to szczyt próżności. A Wy co o tym myślicie?

 


Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.