Uncategorized

Jakie masz problemy z włosami? Ankieta :)

Zainspirowana akcjami innych blogerek, takimi jak: wspólne zapuszczanie włosów, tworzenie spisu blogów kręconowłosych czy tworzenie własnych tagów, postanowiłam stworzyć coś swojego, a mianowicie ankietę. Ankieta obejmuje temat włosów i myślę, że nieco urozmaici mojego bloga. Jak niektórzy zdążyli zauważyć ankieta już funkcjonuje kilka dni. Do tej pory oddano około 30 głosów.
Ankieta jak widzicie znajduje się na samej górze strony 🙂
Do wyboru macie poniższe odpowiedzi:
Łupież


Przetłuszczanie się włosów
Rozdwajające się końcówki
Moje włosy są cienkie
Wypadanie włosów
Włosy są matowe
Włosy niesforne i suche
Włosy zniszczone
Łysienie
Włosy siwiejące

Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele z Was boryka się z innymi problemami, np. brak objętości albo zbyt wolny porost, który skutkuje tym, że na przestrzeni lat przyrost nie jest zauważalny. Jeśli problem, który macie nie znajduje się w odpowiedziach, które możecie zakreślić, napiszcie o tym w komentarzu do tego posta.

Ankietę nie prowadzę do jakichś badań, ma mi służyć tylko do sprawdzenia w jakiej ilości te problemy u Was występują. Macie możliwość zaznaczenia kilku odpowiedzi jednocześnie. Wyniki pojawią się po 15 grudnia. Wtedy przygotuję raport – przeliczę głosy, które oddacie w komentarzach i napiszę notkę 🙂
Zależy mi na tym, aby w ankiecie wzięło udział ok. 1000 osób. Wiem… to duuuuuużo 🙂 ale jeśli nie będę jej promować to uda mi się zdobyć około 300 głosów. Więc teraz mam do Was małą prośbę. Jeśli ktoś chce to niech wklei na swojego bloga baner, który przygotowałam z linkiem do tego posta, albo chociaż wspomnijcie na swoim blogu, że taka ankieta istnieje 🙂

Z góry Wam dziękuję za głosy i za pomoc w rozpowszechnieniu mojego pomysłu 🙂

 


Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.