Uncategorized

Plan pielęgnacji włosów na listopad cz.1

Hej dziewczyny!

Ostatnio zostałam zmuszona do korzystania z Internetu i pisania postów w bibliotece. Jest to trudne ze względu na to, że nie mogę zawsze wpaść kiedy mam chwilkę wolnego, bo akurat biblioteka jest zamknięta. Zresztą nie lubię jak ktoś obcy chodzi mi za plecami, kiedy akurat piszę coś na bloga. Też tak macie? Wolę sobie za to siąść w moim pokoju z kubeczkiem gorącej herbaty i oddać się pisaniu 🙂
W tym tygodniu zanoszę mojego laptopa do naprawy 🙂 więc już nie będę musiała się tułać po bibliotekach 🙂

Przygotowałam sobie plan pielęgnacji na listopad. Uwzględniłam też jeden dzień, który mi przepadł, a mianowicie 3 listopada. Plan się przedstawia następująco:

3.11 Szampon Barwa ziołowa ze skrzypem polnym, maska BingoSpa z masłem shea i pięcioma algami, wcierka Jantar.

5.11 olej Sesa, szampon Babydream, odżywka Isana Hair z olejkiem babassu , wcierka Jantar, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.

7.11 Szampon Babydream, maska Alterra z granatem i aloesem, wcierka Jantar, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek


9.11 szampon Babydream, odżywka Isana Hair z olejkiem babassu, wcierka Jantar, płukanka octowa, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.


11.11 szampon Babydream, maska Isana Hair z proteiną z pszenicy i pantenolem, wcierka Jantar, olej rycynowy na zabezpieczenie końcówek.


13.11 szampon Babydream, odżywka Garnier Ultra Doux z olejkiem z awokado i masłem karite.Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.