Uncategorized

Akcja: Przywitaj wiosnę i lato z promienną cerą!

Hej dziewczyny!

Widzę, że wiele blogerek zapoczątkowało różne wspólne akcje. Chciałabym też stworzyć swoją. Miło by było gdyby któraś z Was dołączyła do mnie 🙂

 


Dlaczego akcja dotyczy cery a nie włosów?
Ano dlatego, że o włosy dbam systematycznie, a tym samym zaniedbuję cerę. Pewnie któraś z blogerek już stworzyła coś takiego, ale w tym miesiącu jeszcze nie trafiłam na żaden baner promujący.

Jaka jest moja cera?
Po zimie cera jest wysuszona, szara, bez blasku i życia. Można na niej zaobserwować zaczerwienia, niedoskonałości. Generalnie jest w fatalnym stanie 🙁 Więc jeśli się publicznie nie zadeklaruję to zostanie w takim stanie na wieki wieków 😛 Nawet zrobiłam sobie zdjęcia przed więc po całej akcji je opublikuję.

Jak do tej pory o nią dbałam?
Używałam żelu oczyszczającego i czasami wklepywałam krem nawilżający… KONIEC.

Ile będzie trwała akcja?
Myślę, że na razie wystarczy miesiąc, czyli 30 dni intensywnego dbania.

Jakie są założenia akcji?

Od wewnątrz: pijemy dużo wody, ziół (siemię lniane, pokrzywa), herbatek (zapraszam Was do akcji PIJĘ NA ZDROWIE ). Staramy się wcinać owoce i warzywa każdego dnia, możemy wspierać się suplementami, pijmy soki.

Sen: W miarę możliwości starajmy się spać 7-8 godzin dziennie.

Od zewnątrz:

  • Oczyszczanie i usuwanie makijażu: Koniecznie usuwajmy makijaż przed snem. Wiem, że wiele osób tego nie robi. Do oszczania buzi polecam OCM (klik!)
  • Peelingi 1-2 razy w tygodniu. Posiadam peeling enzymatyczny i zamówiłam korund 🙂
  • Maseczki 1-2 razy w tygodniu.Zamówiłam sobie glinkę białą, spirulinę i wiele innych, mam zamiar wykonywać naturalne maseczki.
  • Kremy: codziennie rano i wieczorem. Kupiłam kilka kremów a na ZrobSobieKrem zamówiłam kilkanaście składników i mam zamiar ukręcić krem sama albo wzbogacić kremy które mam 🙂
  • Odświeżanie – można stosować różnego rodzaju mgiełki, ja mam różaną.
  • Makijaż! – co najmniej 2 dni w tygodniu bez podkładu i pudru 😛 skóra też musi oddychać.

Jak dołączyć?
Żeby dołączyć nie trzeba być obserwatorem mojego bloga, nawet na czas akcji nie musicie go obserwować. Miło by było gdybyście dołączyły baner, ale też nie jest to koniecznością. Możecie przesyłać zdjęcia swojej cery (np. policzków, nosa, czoła). Na zdjęcia „przed” czekam do 1 kwietnia.
Mój adres mail: dbajmyowlosy@gmail.com

Akcji nie musicie rozpoczynać od jutra, możecie równie dobrze zacząć np. za tydzień.
 

Kilka przydatnych linków:

Uczestniczki:

Przygotowałam też tabelę. Jak wiecie lubię mieć wszystko w taki sposób usystematyzowane. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w takiej akcji to proszę o adres maila wtedy prześlę taką tabelkę.Macie jakieś propozycje, które by mogły pomóc w udoskonaleniu akcji? Chciałybyście wziąć udział?

 

 

Mój wpis Ci pomógł? Polub mojego Fanpage’a i bądź ze mną na bieżąco:

 


Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.