Uncategorized

Czy to aby na pewno najseksowniejsze męskie włosy?

 

Hej dziewczyny!
Ostatnio na stronie Super Expressu przeczytałam mini artykuł o najseksowniejszych męskich włosach. Jedna z brytyjskich firm, produkująca kosmetyki do pielęgnacji włosów przeprowadziła ankietę. Pierwsze miejsce w rankingu zajął Bradley Cooper.

 

 

źródło
Źródło
źródło
Źródło
źródło
Którzy mężczyźni z show biznesu według Was mają najbardziej zadbane włosy?
Moja mama i babcia zawsze podziwiały włosy WODECKIEGO 😀 ale ponoć go te włosy męczą (zamieszczam cytat z jednego z wywiadów):

A propos golizny: w latach 70. i 80. mówiło się o Panu, że jest Casanovą polskiego show-biznesu.
Ależ to bzdury! Oczywiście, bez kobiet nie ma życia. Byłem jednak kiedyś u lekarza, a on powiedział: „Wszystko jest w granicach normy, niech się pan nie przejmuje”. Czasem dziewczyny mnie podrywały, ale ja się im nie dawałem.

Może te plotki przez tę Pana bujną fryzurę.
Cóż, zawsze mówię, że piętę achillesową mam na głowie. Myśli pan, że te włosy mnie nie męczą? Ale nie mogę ich obciąć. Mam płaską i za małą głowę. Jak się ogolę, to wyglądam strasznie. Kiedyś Krystyna Sienkiewicz podpuściła mnie i zrobiłem sobie pasemka. Ale było jeszcze gorzej – i musiałem się chować w kapturze aż się nie zmyły.Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.