Uncategorized

WŁOSOWE WIADOMOŚCI, czyli o tym, co się działo we włosowym świecie w LISTOPADZIE

 Dziś chciałabym Was zaprosić na garść ciekawych linków do kilkunastu miejsc w sieci, które bardzo mnie zainteresowały, albo zszokowały. Zróbcie sobie kawę albo herbatę. Jesteście już gotowe?
wall.alphacoders.com
 1. http://forum.anwen.pl Absolutny hit wszystkich włosomaniaczek, czyli nowo powstałe forum dla wszystkich, którzy chcą dbać o swoje włosy. Forum założyła wszystkim dobrze znana Anwen i mamy już prawie 1200 użytkowników, a to dopiero kilka dni.
 2. Jaki olej dla moich włosów? Anwen podpowiada jak dobrać olej do włosów, przygotowała nawet dokument w Excelu i mini przewodnik.
 3. Masz Bad Hair Day i nie wiesz co zrobić z włosami? LuxyHair nagrała instrukcje do 3 fryzur: http://www.youtube.com/watch?v=MYSb0ID4DUI.
 4. Jeśli chcecie wrócić do swojego naturalnego koloru włosów to ta propozycja jest dla Was: Jak wrócić do swojego koloru włosów.
 5. Chcesz poprawić stan włosów, ale nie masz czasu? Zmień nawyki! Duża ilość rad od Ciasteczka 🙂
 6. Wuefiści kolekcjonowali włosy uczennic. Zbierali je dwa lata Przyznam szczerze, że nigdy coś takiego nie przyszłoby mi do głowy, jestem zszokowana.
 7. Polka została mistrzynią świata w ciągnięciu auta włosami Aż ciężko mi w to uwierzyć, ciągnęła 2,5 tonowy karawan.
 8. Jak stosować maski i odżywki do włosów by zwiększyć ich działanie? Bardzo ciekawe informacje, które przydadzą się początkującym. Zapraszam do Eve:)
 9. Bujna czupryna dzięki suplementom diety u Porad Herrbaty.
 10. Mydlnica w roli szamponu’ u Rudej Rudości. Bardzo ciekawa sposób na mycie włosów, odskocznia od tradycyjnych metod.
 11.  Nowy lifestylowy blog Anwen – Anwen- tym razem nie o włosach. Widziałyście już go?
 12. Cytrynowa wcierka do skóry głowy , post mojego autorstwa. Stosował z Was ktoś cytrynę w roli wcierki?
Na dziś to już wszystko. Na kolejną porcję linków zapraszam za miesiąc 🙂 Znałyście te strony?

Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.