Uncategorized

Potrzebuję Waszej pomocy – nie wiem czy blond będzie do mnie pasował :)

W pierwszej kolejności chcę Wam przypomnieć o konkursie, który od 2 dni jest na moim blogu. Wyłonionych zostanie aż 3 zwycięzców, więc warto wziąć udział: KLIK!
 
Po głowie chodzi mi szalony pomysł. Chciałabym przefarbować swoje włosy na blond. Dlatego też chcę wiedzieć, co o tym sądzicie. Czy to dobry pomysł, czy może lepiej zrezygnować i pozostać przy brązach?
Wiem, że nie każdy z Was wie jak wyglądam, dlatego też postanawiam Wam pokazać swoje zdjęcia (aktualne w naturalnym kolorze włosów) i zdjęcia blondów, które mi się podobają.
Jak widać nie mam zamiaru zmienić koloru na platynowy, czy bardzo żółty. Podobają mi się właśnie takie średnie: ani bardzo jasne, ani ciemne.
Pierwszy i drugi kolor po prostu mnie urzekły.Mam nadzieję, że fryzjer wyczarowałby mi coś podobnego na głowie (farbowanie mam zamiar przeprowadzić w salonie, na własną rękę się boję).
A teraz moje cztery  zdjęcia 🙂 wszystkie zrobione w ciągu dwóch dni (musiałam zrobić sobie zdjęcia w tym swetrze, uwielbiam go! )

Wydaje mi się, że w swoim naturalnym kolorze wyglądam słabo. Dajcie znać co o tym sądzicie. A jeśli nie blond to jaki kolor włosów mi radzicie? Mam ochotę coś zmienić.


Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.