Uncategorized

RECENZJA: Green Pharmacy Olejek łopianowy z Czerwoną papryką

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam ten olejek na innych blogach zapragnęłam go mieć! 🙂 Dużo pozytywnych recenzji, przyspieszenie porostu i niska cena kusiły. Teraz jestem posiadaczką aż dwóch sztuk. Jedną kupiłam, a drugą wygrałam w konkursie.

 

Do opakowania nie mam żadnych zastrzeżeń, jest bardzo ładne, wygodne i się nie niszczy.

 

Od producenta: Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulację krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników olejku łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze i mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiednio pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.
Skład:Vegetable oil. SC-CO2 – extract Arctium Lappa (Burdock) (ekstrakt z łopianu większego), Capsium Annuin Resih (ekstrakt z czerwonej papryki), BHT (konserwant).
Moje wrażenia: Olej stosowałam przed myciem na około 20-30 min tylko na skórę głowy i nasadę włosów. Niestety, ale zauważyłam wzmożone wypadanie włosów. Być może należę do grupy osób, które nie powinny olejować skalpu. Musiałam zrezygnować z używania tego specyfiku (zastosowałam kilka razy). Przewiduję zrobić jeszcze jedno podejście, aby mieć stuprocentową pewność.
Pojemność: 100 ml
Cena: ok. 6-7 zł
Na razie oceniam produkt na 2+/5
A jakie są Wasze wrażenia po kontakcie z tym olejkiem?

 


Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.