Uncategorized

Roczne podsumowanie blogowania i pielęgnacji włosów

2013 rok upłynął mi bardzo intensywnie. Dużo blogowałam, poznawałam nowych ludzi z blogosfery. Przeczytałam dużą ilość Waszych postów i wiele się z nich dowiedziałam. Najbardziej cieszy mnie fakt, że dostaję od Was mnóstwo komentarzy i maili, w których prosicie mnie o radę, albo pomoc. Całkiem spora ilość osób linkuje do mojego bloga. Bardzo cieszy mnie też fakt, że 7 tysięcy osób miesięcznie odwiedza moją stronę.
A oto reszta statystyk:
  1. Moje włosy urosły o około 15 cm.
  2. Jednak je ścięłam o ok. 15cm i są tej samej długości co w zeszłym roku. Włosy podcinałam 4 razy.
  3. 2 razy farbowałam włosy farbami utrzymującymi się bodajże do 24 myć.
  4. Zamieściłam 119 wpisów, a Wy zamieściliście ponad 3 tysiące komentarzy.
  5. Najczęściej czytanymi przez Was postami były:Płukanka z kawy, Jak określić porowatość włosów? oraz Post o olejowaniu włosów.
  6. Zorganizowałam na blogu 3 konkursy.
  7. Najczęściej trafialiście na mojego bloga wpisując takie hasła jak: siemię lniane na włosy, płukanka z kawy, porowatość włosów, jak olejować włosy, dbaj-o-wlosy blog. Ostatnie z tych haseł cieszy mnie najbardziej 🙂
  8. Przetestowałam 8 szamponów, 5 olejów, 7 masek, 7 odżywek i 2 wcierki.
  9. Wygląd bloga zmieniałam chyba z 10 razy, a obecny jest bez zmian już miesiąc. Mam nadzieję, że tak już zostanie.
Napisałam również post z moimi postanowieniami na nadchodzący rok: Postanowienia włosowe
Chciałabym też złożyć Wam życzenia na Nowy Rok, bo jutro nie będę mieć takiej okazji 🙂 Wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszelkich marzeń, dużo motywacji i chęci do dbania o włosy, ale także i swoje wnętrze. Obyście każdego dnia stawali się lepszymi osobami, a porażki mobilizowały Was do osiągania celów. Życzę Wam dużo uśmiechu i przede wszystkim pozytywnego nastawienia do życia.
P.S. Jeśli jesteście na etapie tworzenia postanowień noworocznych zapraszam Was do posta na ten temat na moim drugim blogu: Tydzień 4: spisz listę postanowień na najbliższy rok. 7 zasad jak stworzyć listę celów.
Jak spędzacie Sylwestra? A jak Wam minął 2013 rok? Jak Wam się w tym czasie blogowało i dbało o włosy?

Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.