Uncategorized

Okulary Firmoo mam także i ja

 

Pewnie słyszałyście już o Firmoo.
Generalnie nie współpracuję barterowo, ale w tej sytuacji nie mogłam przejść obojętnie. Jako, że należę do grona okularnic (a okulary jak wiemy nie należą do najtańszych rzeczy), podjęłam współpracę z Firmoo.
Oprócz okularów dostałam również futerał, ściereczkę, śrubokręt i śrubki. Jeśli chodzi o wykonanie to według mnie okulary są solidne, jestem dodatkowo zadowolona z tzw. nosków.
W tym roku kupowałam także okulary w salonie optycznym i co ciekawe czekałam na nie aż 2 tygodnie a z Firmoo dostałam przesyłkę w ciągu 8 dni, licząc od momentu podania wszelkich danych. Mam wrażenie, że Firmoowe okulary są bardziej dopasowane do mojej szerokości twarzy.
Jeśli boicie się kupować przez Internet to w tym przypadku nie ma takiej potrzeby, ponieważ możemy skorzystać z wirtualnej przymierzalni. Potrzebne są także dane o naszej wadzie i rozstaw źrenic. Jedynym minusem jest fakt, że strona jest w języku angielskim.
Pierwszą parę okularów możecie dostać za darmo, pokrywacie tylko koszt przesyłki, który wynosi około 19 USD: http://www.firmoo.com/free-glasses.html
Jeśli, któraś z Was chciałaby nawiązać współpracę to może to zrobić poprzez stronę: Współpraca z Firmoo

A tak w tych okularach wyglądam ja:)

I jak Wam się podoba?


Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.