Uncategorized

WŁOSOWE WIADOMOŚCI, czyli kwietniowa dawka linków!

Bądź na bieżąco:
www.picjumbo.com

 

WŁOSOWE WIADOMOŚCI to jak na razie jedyna seria postów, którą regularnie prowadzę. Jest jeszcze Poradnik: Jak zostać włosomaniaczką, a swego czasu publikowałam Poniedziałkową Serię Włosową, czyli czeszemy się! Mam w planach kontynuowanie tych serii 🙂 a dziś zapraszam Was standardowo na dawkę linków do najciekawszych artykułów, wpisów, które pojawiły się w sieci w kwietniu:)

 1. Im więcej odżywki tym… gorzej? Czyli o tym, że nie zawsze więcej znaczy lepiej. Sama zauważyłam u siebie, że mała porcja odżywki/maski/oleju działa dużo lepiej niż ilość dwa razy większa.
 2. U Idalii do przeczytania post: Rozjaśnianie naturalne, czyli jak schodziłam z ciemnej henny do jasnego brązu.
 3. Sposób na łupież. Z tą przypadłością będę musiała wkrótce zacząć walczyć, bo problem dotknął niestety i mnie.
 4. Efekty 2,5 miesięcznej kuracji siemieniem lnianym.
 5. Określ, co masz na głowie, czyli klasyfikacja skrętu.
 6. O piciu naparu z wierzbownicy.
 7. Once beauties, czyli blog który obserwuję prawie od początku jego istnienia. Świetna dawka inspiracji, piękne fryzury 🙂
 8. Czy zapuszczanie włosów na siłę ma sens?
 9. Koktajl pietruszkowo-jabłkowy wzmacniający włosy.
 10. Ratunku, moja dziewczyna jest włosomaniczką! Praktyczne rady jak to przeżyć! Muszę koniecznie to podesłać mojemu chłopakowi 🙂
 11. 5 powodów, dla których warto olejować na odżywkę. Sama jestem zwolenniczką tej metody i bardzo ją polecam 🙂 Podobny post można przeczytać u Anwen.
 12. Szampony bez SLS i zamienników.
 13. Herbata dla włosów, która zapobiega przedwczesnemu siwieniu i łysieniu.
 14. Podsumowanie akcji: Marzec miesiącem olejowania. 
 15. Jakie szczotki i grzebienie są najlepsze?
 16. U Blondhaircare znajdziecie kilka bardzo ciekawych wpisów: Pielęgnacyjne mity: przetrzymywanie tłustych włosów pomaga regulować pracę gruczołów łojowych, oraz jak ograniczyła przetłuszczanie włosów.

Zapraszam do lektury wszystkich, którzy jeszcze nie kładą się spać. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie 🙂Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.