Różne

Konkurs! Wygraj profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz Tangle Teezer (7 produktów)

Konkurs! Wygraj profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz Tangle Teezer (7 produktów)
We wpisie o ochronie włosów przed wysoką temperaturą wspomniałam Wam, że będziecie miały szansę wziąć udział w bardzo fajnym konkursie. I dziś właśnie nadszedł ten moment. Nagrody wraz z Panią Anną ze sklepu perfecthair.pl wybrałyśmy bardzo starannie, aby trafiła Wam się naprawdę wartościowa wygrana. A na co się zdecydowałyśmy?
 1. Szczotka Tangle Teezer. Wiem, że wiele z Was ją posiada, ale wersja kompaktowa do torebki na pewno wielu osobom się przyda!
 2. Tigi Bed Head – serum do włosów o zapachu crème brûlée (szkoda, że nie mogę powąchać!). Produkt ma przyjazny skład i powinien bardzo fajnie zabezpieczać końce.
 3. Szampon Wella Elements – ma łagodny skład, nie zawiera silnych detergentów i parabenów.
 4. Odżywka Wella Elements.
 5. Maska Wella Elements.
 6. Kerastase – ampułka do włosów słabych, zniszczonych, rozdwajających się i uszkodzonych.
 7. Kerastase – koncentrat silnie nawilżający włosy.
Co trzeba zrobić, aby móc wygrać tę nagrodę?
Są dwa warunki.
 1. Trzeba polubić fanpage sklepu: I love Perfect Hair (lub zapisać się do newslettera na stronie http://perfecthair.pl/ formularz na samym dole strony)
 2. Odpowiedzieć na pytanie: Jakie włosy według Ciebie są perfekcyjne/ idealne?
  Odpowiedź na pytanie może być w formie tekstowej, w postaci zdjęcia (link do zdjęcia), lub filmu (link do filmu). Macie w tym temacie wolną rękę. Liczą się również odpowiedzi, w których napiszecie, kto jest Waszą inspiracją, czy pokażecie mi fryzury, które Wam się najbardziej podobają.
Konkurs trwa od dziś do 30 lipca, więc na zgłoszenia macie okrągłe 2 tygodnie! Ja ze swojej strony nie wymagam, abyście byli obserwatorami mojego bloga, czy lubili mój fanpage. Oczywiście jeśli chcecie dołączyć do obserwatorów to będzie mi bardzo miło!
Formularz odpowiedzi:
Lubię I love Perfect Hair na FB jako: (Imię + pierwsza litera nazwiska)
Odpowiedź:
Adres e-mail:
Jeśli nie macie profilu na fb, możecie zapisać się do newslettera na stronie http://perfecthair.pl/  (stopka strony).

REGULAMIN:

 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.dbaj-o-wlosy.com,  a sponsorem nagród jest firma Perfect Hair.
 2. Wszystkie nagrody są nowe.
 3. W konkursie wygrywa tylko jedna osoba.
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wypełnić formularz konkursowy.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby mieszkające na terenie Polski. Wysyłka tylko w obrębie naszego kraju.
 6. Konkurs trwa od 16 lipca do 30 lipca do godziny 23:59.
 7. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu i zostaną zamieszczone w tym wpisie konkursowym. Równocześnie wyślę maila do zwycięzcy.
 8. Zwycięzca ma 3 dni na podanie danych adresowych od momentu otrzymania ode mnie maila. Po upływie tego czasu, wybiorę kolejną osobę.
 9. Zgłoszenie się do zabawy jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 10. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie maili.
 11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami.
Wyniki konkursu
Bardzo ciężko było mi wybrać zwycięzcę, ponieważ wszyscy z uczestników konkursu bardzo się postarali. Napisaliście bardzo konkretne odpowiedzi, zamieściliście mnóstwo linków do pięknych włosów. Chwaliliście włosy sophie czerymoja, Blondhaircare, Kosmetycznej Hedonistki, czy Anwen. Wiem, że inspirujecie się włosami wielu vlogerek. Miło mi też było czytać, że zainspirowałam kogoś do pielęgnacji. Jednak nagroda jest tylko jedna, a uczestników konkursu było ponad 70.
Nagroda w postaci profesjonalnych kosmetyków do włosów i kompaktowej szczotki Tangle Teezer powędruje do:
Oliwii Łukomskiej, która zmontowała film. Możecie go zobaczyć w tym miejscu: https://animoto.com/play/ECliMs00PEY6qS10yRbF5w

Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.