Blogowanie

5 blogów o włosach, które warto śledzić

5 blogów o włosach, które warto śledzić
W dzisiejszym wpisie pokażę Wam 5 blogów o włosach, które są prowadzone rzetelnie i na które z chęcią zaglądam. Celowo pominęłam najpopularniejsze blogi w tej tematyce, ponieważ chciałam Wam pokazać mniej znane miejsca, a jednak nadal wartościowe. Ciekawa jestem jak dużo włosowych blogów znacie?

 

5 blogów o włosach, które warto śledzić

 

Droga do perfekcyjnych włosów

http://drogadoperfekcyjnychwlosow.blogspot.com/

Anszpi prowadzi swojego bloga dopiero od roku, a już zdążyła udowodnić, że posiada ogromny zasób wiedzy. Na jej blogu znajdziecie ponad 200 wpisów dotyczących pielęgnacji włosów.

Hair by Jul

http://www.hairbyjul.pl/

Jul pasjonuje się fryzurami i jej blog skupia się przede wszystkim wokół uczesań. Jeśli jesteście ciekawe, jakie błędy fryzurowe są najczęściej popełniane, albo jak zrobić warkocz holenderski krok po kroku to koniecznie musicie tam zajrzeć 🙂 Oprócz wartościowych postów moją uwagę przykuwa szablon. Jest piękny i czytelny.

 

Barbeo

http://www.barbeo.pl/

Blog prowadzony jest także od roku i widać, że autorka podchodzi do tego bardzo poważnie: własna domena, piękny szablon, świetne teksty. Na pewno niejednej z Was się spodoba! Tematyka bloga to przede wszystkim pielęgnacja włosów.


RedHairControl

http://redhaircontrol.blogspot.com/

To blog, który w szczególności zainteresuje dziewczyny o rudych włosach, ale nie tylko. Zuzia porusza takie tematy jak laminowanie żelatyną, emulgowanie oleju, czy swoje najlepsze decyzje, jakie podjęła w życiu. Jeśli jesteście ciekawe, jaki przepis na rude włosy ma Zuzia to koniecznie zerknijcie na jej bloga.

 

Hair World

http://takingcareofhair.blogspot.com/

To już ostatnie miejsce, które chcę Wam pokazać. Blog ma dopiero 10 miesięcy, ale autorka jest bardzo zaangażowana w tworzenie treści. Nie sposób przejść obojętnie obok jej włosów 🙂
Dziewczyny wkładają serce w rozwijanie swoich blogów, dlatego będę się ogromnie cieszyć jeśli każda z Was zerknie choć na jeden blog i zostawi komentarz.

 

Znałyście te blogi? Jakie blogi o włosach najczęściej czytacie? A może same prowadzicie bloga o takiej tematyce?

Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.