Dla początkujących

Baza najlepszych kosmetyków do włosów oraz testy, które pomogą Ci określić, jakie masz włosy i jakie błędy popełniasz!

Baza najlepszych kosmetyków do włosów oraz testy, które pomogą Ci określić, jakie masz włosy i jakie błędy popełniasz!
Niesamowicie cieszę się, bo mogę wreszcie powiedzieć, że udało mi się przygotować darmowe materiały (w tym bazę najlepszych kosmetyków do włosów), które dostali lub dostaną subskrybenci mojego bloga. Obawiałam się, że nikt nie będzie zainteresowany taką wiedzą. Na szczęście bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona. W ciągu tych 3 tygodni prawie 300 z Was zapisało się na newsletter! To dla mnie ogromny sukces.
P.S. Jeśli już subskrybujesz bloga, a jeszcze nie sprawdziłaś maila, to zrób to szybko – testy i baza kosmetyków, czekają od wczoraj w Twojej skrzynce. Sprawdź zakładki: spam, oferty, newslettery.

Jeżeli subskrybowałaś bloga, a nie dostałaś bazy, zapisz się na newsletter jeszcze raz, żeby odebrać materiały – być może nie dotarł do Ciebie mail z prośbą o potwierdzenie subskrypcji.

 

Co tak właściwie dostają subskrybenci? Dlaczego warto subskrybować bloga?

 • stworzyłam bazę kosmetyków (masek i odżywek do włosów) – to aż 70 produktów godnych polecenia. Każdy produkt ma przyporządkowaną porowatość włosów, a także informację, na jakich włosach najbardziej się sprawdzi (suche, zniszczone, przetłuszczające się, zdrowe). Dodatkowo zamieściłam ocenę według użytkowników forum wizaż (KWC),
 • subskrybenci dostają test, który pomaga określić porowatość włosów,
 • wysyłam także test (wraz z dokładnym omówieniem) dotyczący błędów w pielęgnacji włosów.

W planie znajdziesz harmonogram pielęgnacji włosów, listy najlepszych szamponów, masek, serum. Z planem krok po kroku zadbasz o swoje włosy. Dostępne wersje dla kręconych i falowanych oraz suchych i zniszczonych włosów. Sprawdź dostępne pakiety KLIK!

Dla kogo są te materiały?

Przede wszystkim dla osób, które:
 • Nie wiedzą od czego zacząć pielęgnację włosów.
 • Mają problemy z wyborem kosmetyków.
 • Chciałyby, aby ktoś pomógł im poznać włosy.
 • Chcą się dowiedzieć, czy i jakie błędy popełniają.
 • Nie mają czasu na szukanie informacji na blogach.

Dzięki materiałom:

 • Spróbujesz samodzielnie dowiedzieć się, jakie masz włosy oraz co robisz niewłaściwie.
 • Wybór kosmetyków stanie się dużo łatwiejszy.
 • Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Dlaczego stworzyłam bazę masek i odżywek? Dlaczego powstały testy?

Od kilku lat dostaję od Was mnóstwo maili i wiadomości na facebooku. Części z Was nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi. Nie wynika to z faktu, że  nie chce mi się na Wasze wiadomości odpowiadać. Często po prostu nie mam wystarczającej ilości wolnego czasu, aby każdy otrzymał ode mnie wskazówkę. Tworząc te materiały zależało mi na tym, abyście mogli sami choć trochę zrozumieć podstawy pielęgnacji włosów. Nie twierdzę, że to będzie proste od samego początku, jednak mocno w Was wierzę! Starałam się, aby ta baza wiedzy była maksymalnie zrozumiała i użyteczna.

Jeśli potrzebujesz bazy masek i odżywek, a także testów, zapisz się już dziś na newsletter!

Ogromnie dziękuję Wam za zaufanie, jakim mnie obdarzacie. Chcę tworzyć to miejsce bardziej świadomie niż do tej pory. Na pewno trochę obawiam się Waszych opinii, ale wiem, że to nieodłączna część rozwoju bloga.
Jeśli dostałaś materiały, daj znać, co o nich myślisz!
Na co dzień jestem freelancerką – prowadzę własną jednoosobową firmę, która jest dla mnie wyzwaniem, jednocześnie przynosząc mi dużo radości. Na blogu zachęcam do dbania o włosy, testuję kosmetyki i wspieram w walce o piękno.